×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Afërdita, motrën më seksi se veten (Foto)
nga E.B (09/11/2017 ora 05:39)

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj shquhet për linjat seksi dhe është njëra prej modeleve më të kërkuara. 

Por, duket se motra e saj, Jehona Dreshaj ia kalon me format trupore.

Së fundmi modelja ka postuar ku shihet e shoqëruar nga motra e saj, ku kanë shkuar në stadium për të parë një ndeshje basketbolli.

Të veshura me xhinse të ngushta dhe take te larta, ato duken vërtet atraktive.

Nuk dyshojm se bukuroshet kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen e të pranishmeve me pamjen e tyre tejet seksi./10minuta/

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]