×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çifti bën seks në park, veprimi i vajzës të lë pa mend (Video)
nga B.Marku (13/10/2017 ora 11:39)

Një çift u kap duke bërë seks në një park në Illinois, në mes të ditës.

Një grua regjistroi çiftin dhe e postoi videon në Snapchat.

Në video shfaqet femra e ulur në prehërin e mashkullit, teksa bëjnë marrëdhënie seksuale në publik.

Në regjistrim dëgjohet teksa gruaja që bën videon i flet atyre, por vajza që po bën marrëdhënie seksuale i nxjerr gishtin e mesit drejt kameras dhe vazhdon “punën”.

Por gruaja vijon t’i thotë se ajo nuk ka respekt për veten, kurse vajza i përgjigjet, “ai është burri im”.

Shkelja e ligjeve të mirësjelljes publike në Illinois është e dënueshme me një vit burg dhe deri në 2.500 dollarë gjobë. 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]