×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Çfarë ka ndryshe sonte në “Zonë e Lirë”? Shpërthen rrjeti kundër Çanit
nga B.Marku (01/12/2017 ora 10:57)

Moderatori i “Zonë e Lirë”, Arjan Çani identifikohet me kostumin e tij të zi në emisionin me te ndjekur prej vitesh.

Por këtë të premte ai është shfaqur ndryshe në emision. Çani për herë të parë në emision ka dalë me mustaqe dhe nuk dihet perse e ka bere kete.

Nderkohe te shumte jane ndjekesit qe kane komentuar ne rrjetet sociale, duke thene se i ngjan Hitlerit me mustaqe.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]