×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
“O ti q* r***t në kohën e lirë”, aktorja zbulon se burri e tradhëton me spikeren e lajmeve (Video)
nga shqiperiaime.al (01/01/2018 ora 02:00)

Kjo kamera e fshehtë që i eshte bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit do ju shkrije se qeshuri.

Ne kete video mund te shihni se si agravon situata kur ajo, ne ambientet e Oranews, perballet me spikeren e lajmeve e cila i le te kuptoje se bashkeshorti i Rudines eshte i dashuri i saj. Ndiqni momentet pikante.

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]