×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
‘Bofsh rehat e mos i hiq brekushet’, porosia e tironcit ‘gajas’ Ramën, i tregon edhe një dobësi
nga I.M (15/11/2017 ora 07:57)

Pas sqarimit te radhes qe kryeministri beri mbreme mes faqes se tij ne FB se taksimi per puset e shtepive jane fjala kazani, pasi qeveria nuk do te vendose asnje takse te tille, kane plasur komentet nga ndjekesit e tij.

Ka nga ata qe ironizojne duke i thene te mos i vere taske ajrit, pa shqiptari pa buke do rrije dhe taksat do i paguaje. Nje tjeter i jep nje porosi shume speciale, qe e ka gajasur Ramen.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]