×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
“Do pozoja nudo në “Giuseppe Meazza”, shqiptarja e çmendur pas Interit tërbon tifozët me fotot +18
nga shqiperiaime.al (11/11/2017 ora 02:42)

Blerina Shaho është një modele me origjinë shqiptare, e cila së fundmi i ka trazuar të gjithë me fotot nudo që realizon. Ajo është e çmendur pas skuadrës së Interit, dhe këtë e ka demonstruar në thuajse çdo foto provokuese që ka realizuar.

Por ajo që i ka bërë përshtypje të gjithëve është një deklaratë e modeles për çmendurinë që do bënte për skuadrën e zemrës.

Do pozoja “nudo”,në ambientet e stadiumit “Giuseppe Meazza”. – është shprehur ajo në një intervistë për “Panorama”.

“Pasioni për skuadrën italiane të Interit ka lindur pikërisht nga ngjyra blu në vitin 1996, që në moshën 8-vjeçare. Më pas, duke ndjekur sfidat e kësaj skuadre, më ka hyrë edhe më tepër në zemër duke u bërë një pjesë e pandashme e imja.

Së fundmi kam bërë edhe një tatuazh me stemën e kësaj skuadre. Gjëja më e çmendur që do të mendoja të bëja si tifoze e zjarrtë e kësaj skuadre, do ishte pa dyshim të pozoja “nudo”, por kësaj radhe në ambientet e stadiumit “Giuseppe Meazza” – ishte deklarata e tifozes, e cila padyshim do gëzonte të gjithë tifozët e tjerë të kësaj skuadre.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]