×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Enca“ndez” Instagramit, zhvesh bluzën e ul streçet (Foto +16)
nga E.B (12/10/2017 ora 03:28)

Është cilësuar gjithnjë si një këngëtare provokuese me format e saj të bollshme.

Enca Haxhia nuk i ka lënë vend imagjinatës me një foto që ka psotuar sot në instastory.

 Ajo shfaqet mjaft provokuese vetëm me reçipeta, duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik. Po ashtu, Enca ka provokuar edhe duke zbuluar pak edhe poshtë streçeve të saj të ngushta dhe duke na treguar se mban të brendshme ngjyrë të zezë.

Nuk dihet se çfarë ka dashur të na thojë Enca me këtë foto, por e sigurt është se ata nën moshën 16 vjeç dhe ata me zemër nuk sigjerohet ta shikojnë. 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]