×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
‘Kushti’ i Monika Kryemadhit: Bashkëpunojmë me Kryeministrin Edi Rama vetëm nëse…
nga B.Marku (24/11/2017 ora 10:04)

E ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në News24, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi komentoi aktualitetin politik, dekonspirimin e operacionit për arrestimin e 3 ish zyrtarëve të policisë si të implikuar në trafikun e drogës si dhe marrëdhëniet me PD.

Monika Kryemadhi tha ndër të tjera se LSI është e gatshme të bashkëpunojë edhe me Ramën nëse sillet në Kuvend projekt ligji i propozuar nga LSI për statusin e minatorit.

“Të sjellë propozimin e LSI për statusin e minatorit në Kuvend dhe 19 vota të LSI i ka. Unë bashkëpunoj me të nëse ai sjell në Kuvend këtë projektligj”- tha Monika Kryemadhi.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]