×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Gigi Buffon do të jëtë pjesë e një emisioni shqiptar?
nga shqiperiaime.al (10/10/2017 ora 06:54)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është duke u përgatitur për fillimin e edicionit të dutë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Mesa duket Arbana ka shfrytëzuar këtë moment që ekipi italian ka qenë në Tiranë, për të bërë pjesë e emisionit të saj, një nga portierët më të dashur për në botë, Gigi Buffon.

Sipas postimit të fundit që ka bërë moderatorja programi “Dua të të bëj të lumtur” do fillojë së shpejti dhe mesa duket portieri italian do të jetë pjesë e emisionit në Top Channel.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]