Zgjidhni Qytetin
Shqipëri Kosovë
Koplik Durres Prishtina
Shkoder Fier Peje
Puke Diber Prizren
Kukes Korce Podujeva
Lezhe Vlore Ferizaj
Tirane Berat Gjilan
Elbasan Gjirokaster Gllogjan
Peshkopi Sarande Mitrovica
Londër, trafikonin kokainë, dënohen 9 shqiptarë
Më të lexuarat
Më shumë
dashi
Duhet të qartësoheni brenda zemrës suaj për disa çështje të pazgjidhura.Vetëm kështu do të mund të jetoni lirisht raportin tuaj dhe ta bëni dashurinë të rilindë. Beqarëve do t’u duhet të përballojnë një ditë me humor të keq dhe do të duhen të mendohen mirë para se të marrin çfarëdolloj vendimi. Saturni mbron idetë tuaja dhe zgjidhjet që do t’I jepni disa situatave do të pëlqehen nga të gjithë. Sot mund të lidhni marrëveshje të shkëlqyera biznesi. \r\n\r\n
Te gjitha shenjat
Kursi Kembimit
Monedha Lek→x x→Lek
EUR ... ...
USD ... ...
GBP ... ...
CHF ... ...
Zgjidhni qytetin
Ngarkuar:
(Ju lutem prisni..)
Temp Min:
Era: m/s
Re: %
Temp Max:
Lindje:
Perendim:
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]